אוהבים לעשות אמבטיה? אבל מה עושים עם לחץ המים שמסרב למלא לכם אמבטיה בכמה דקות? זו אולי נשמעת בעיה קטנה אבל לאורך זמן, לחץ מים נמוך פוגע באיכות החיים. יתר על כן, לחץ מים לא מתאים פוגע בניקיון הצנרת מה שעלול להגיע לפגיעה בצנרת הביתית, לגרום לסתימות ולייצר ריח רע. למי שלא ידע, אין צורך בהכרח להחליף את המשאבה הקיימת. עם המכשור המתאים והידע הנכון אפשר לבצע שיפות משאבות בגבעתיים וזה לכשעצמו עשוי לפתור את הבעיה באופן משביע רצון.

שלב ראשון – אבחון הבעיה

בבניינים גבוהים כמו אלו שנמצאים בעיר גבעתיים וסביבתה יש חובה לבדוק את לחץ המים ולוודא שהוא תקין. בעיית לחץ מים היא לא גזרת גורל אלא תוצאה של משאבה ישנה שלא טופלה, תקלה במשאבה או התקנה של משאבה שלא מותאמת לבניין. כאמור, בעיר כמו גבעתיים שבה ריכוז של בנייני משרדים ורבי קומות למגורים, יש צורך אמיתי לטפל בבעיות של לחץ מים כדי לאפשר גם לדיירי הקומות הגבוהות ליהנות מלחץ מים מותאם ומספק.

שלב שני – בחירת אפשרויות הטיפול

נשמע מסובך? דווקא לא. ייתכן בהחלט שהפתרון לבעיית לחץ מים נמוך הוא פשוט למדי. עם הידע המקצועי והכלים המתאימים ש קבוצת דודי משאבות מים במקרים רבים אפשר לשפץ את המשאבה הקיימת במקום להחליף אותה.

שלב שלישי – הפתרון נמצא ממש מעבר לפינה

דודי משאבות מים מספקת שירות מקצועי של שיפוץ משאבות בגבעתיים לרבי קומות ישנים שהמשאבות בהן זקוקות לשיפוץ או כאלה שהותקנו בהם לפני שנים משאבות שאינן מתאימות. בזכות הידע המקצועי והציוד המתאים יכולים מומחי החברה לשפץ את המשאבה הישנה שהותקנה בבניין וכך לחסוך לא מעט משאבים שכרוכים בהחלפה של המשאבה.

שיפוץ משאבות בגבעתיים – זו המומחיות שלנו!

משאבה ישנה עם טיפול נכון עשויה להתעורר לחיים וזו בדיוק ההתמחות של קבוצת דודי משאבות מים. הקבוצה מעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי בכל נושא משאבות המים ובפרט לגבי שפוץ משאבות בגבעתיים. בזכות הניסיון רב השנים של החברה שיפוץ המשאבות נעשה באופן מקצועי ואחריו יכולים כל דיירי הבניין ליהנות מלחץ מים תקין.