שיפוץ משאבות בהרצליה

בית > מרכז מידע > שיפוץ משאבות בהרצליה

שיפוץ והחלפה של משאבות מים בהרצליה

לחץ מים נשמע אולי בעיה פעוטה ולא חשובה אבל חשבו רגע על המקלחת שלכם אחרי יום ארוך במשרד או אחרי טיול ארוך בגשם- בוודאי לא הייתם חולמים על מקלחת עם זרזיף מים. בעיית לחץ המים חריפה במיוחד באזור המרכז בערים כמו הרצליה שבהן יש ריכוז גבוה במיוחד של גורדי שחקים ומבנים גבוהים אחרים. אנחנו מאמינים שלכולם זכות שווה ללחץ מים תקין, גם אם הם גרים בקומות הגבוהות.

שלב ראשון – אבחון הבעיה

מעבר לבעיה בהקשר של המקלחת הפרטית, לחץ מים לא תקין- גבוה או נמוך עלול לפגוע בצנרת. לחץ מים גבוה עלול להוביל לפיצוצים לעומת לחץ נמוך שיוביל לסתימות וריח רע. בשני המקרים חשוב לאזן את לחץ המים גם כדי לשמור על הצנרת.
אבחון הבעיה כולל בדיקה מה המקור של הבעיה בלחץ המים ובהתאם לכך נמצא את אפשרויות הטיפול המתאימות ביותר.

שלב שני – בחירת אפשרות הטיפול

יש כמה אפשרויות לטיפול בבעיה של לחץ מים ורובן קשורות למשאבות המים. אפשרות אחת היא כמובן החלפה של המשאבות והשנייה היא שיפוץ המשאבה הקיימת כדי להוביל לפעילות תקינה שלה.
המומחים של דודי קבוצת משאבות מים יסייעו לכם למצוא את הפתרון הטוב ביותר לפי מצב המשאבה. במקרים רבים שיפוץ משאבות מים בהרצליה עשוי להיות פתרון יעיל וחסכוני למדי שיביא לתיקון התקלה.

שלב שלישי – הפתרון נמצא ממש מעבר לפינה

כאמור דודי משאבות מים מעניקה שירותי שיפוץ משאבות מים בהרצליה והסביבה באופן מקצועי.
בזכות הידע הרב והניסיון העצום שיש לעובדי החברה תוכלו לקבל מענה מושלם ומקצועי שיסייע לכם להגיע מחד לאיכות חיים ומאידך להאריך את חיי המשאבה והצנרת.

שיפוץ משאבות בהרצליה- זו המומחיות שלנו!

חברת דודי משאבות מים מעניקה שירותי התאמה, תחזוקה וכמובן שיפוץ משאבות בהרצליה והסביבה על ידי טובי המומחים. עובדי החברה מכירים את כל סוגי המשאבות ויוכלו לייעץ לכם באופן מקצועי ואמין מה כדאי לעשות- האם לרכוש משאבה חדשה או לשפץ את זו הנוכחית.
בסיום השיפוץ יקבלו כל דיירי הבניין זרם מים תקין.  עובדי החבר הידריכו אתכם כיצד לטפל במשאבה ולשמור עליה לאורך זמן ובמקרה הצורך נעניק שירותי טיפול ותחזוקה. צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף על שיפוץ משאבות בהרצליה והסביבה.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button