שיפוץ משאבות בקריית אונו

בית > מרכז מידע > שיפוץ משאבות בקריית אונו

שיפוץ מקצועי של משאבות מים בקריית אונו

משאבות מים בבניינים גבוהים מאפשרות זרימת מים תקינה אל הקומות העליונות, ובכך, משפרות באופן משמעותי את איכות חיי הדיירים ואף מאפשרות את פעילותן התקינה של מערכות משותפות מבוססות מים כמו מערכות כיבוי אש ומערכת הסקה מרכזית. במקרים בהם משאבת המים אינה פועלת כראוי, מומחי קבוצת דודי מערכות יבצעו שיפוץ משאבות בקריית אונו אשר ישיב את המשאבה לפעילותה המלאה, לרווחת הדיירים.

שלב ראשון – אבחון הבעיה

תקלה במשאבת מים מרכזית עשויה להיגרם כתוצאה מסתימה בצנרת או מתקלה אחרת שמקורה בתחזוקה לקויה ואשר איננה מאפשרת למשאבה לפעול כהלכה.
גם משאבות מים ישנות אשר נשחקו עם הזמן עשויות לגרום לבעיות בלחץ המים בבניין. קבוצת דודי מערכות מתמחה בשיפוץ משאבות בקריית אונו. מומחינו ישמחו לעמוד לשירותכם בביצוע בדיקה מקיפה של משאבת המים על כל רכיביה במטרה לאתר את המקור לתקלה ולאפשר לכם ליהנות מזרימת מים איכותית ותקינה.

שלב שני – שיפוץ המשאבה

בהתאם לממצאי הבדיקה, יבוצע שיפוץ משאבות בקריית אונו אשר ישיב את המשאבה לפעילות סדירה. השיפוץ יכלול, במידת הצורך, החלפה של רכיבים פגומים, הסרת אבנית, שימון ואיזון של הצירים ובדיקת לחץ.

שלב שלישי – הפעלת המשאבה

לאחר ביצוע שיפוץ משאבות בקריית אונו מומחי קבוצת דודי מערכות יפעילו את משאבת המים ויבחנו את תקינות פעולתה באופן שיבטיח את זרימת המים האופטימלית, לשביעות רצון הדיירים.

שלב רביעי – תחזוקה נכונה

על מנת להבטיח את תקינות המשאבה לטווח הרחוק, יש להקפיד על שגרת תחזוקה נכונה הכוללת בקרה תקופתית וטיפול נקודתי במקרה הצורך. באופן זה, תימנע שחיקת המערכת והדיירים ייהנו ממים איכותיים בזרם תקין לאורך זמן.

נשמח להעניק לכם שירות מכל הלב!

קבוצת דודי מערכות מתמחה בהתקנת ובתחזוקת משאבות מים כמו גם בשיפוץ משאבות מים בקריית אונו.
מניפת שירותינו המתקדמת מבוססת על מקצועיות ללא פשרות, על אמינות גבוהה, על ניסיון רב ועל תודעת שירות גבוהה המבטיחה את שביעות רצונם המלאה של לקוחותינו לכל אורך הדרך.
זקוקים לשירותי שיפוץ משאבות מים בקריית אונו? צרו קשר ומומחינו ישמחו לעמוד לשירותכם!

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button