שיפוץ משאבות ברמת גן

בית > מרכז מידע > שיפוץ משאבות ברמת גן

שיפוץ משאבות ברמת גן - הפתרון לבעיות בלחץ המים

משאבות מים בבניין, בעיקר בבניינים רבי קומות, הן מצרך שבלעדיו זרם המים עלול להיות נמוך וחלש. זו הסיבה שבבניינים חדשים יש המתקינים משאבות מים מרכזיות שאף מחוברות למערכת כיבוי האש בבניין ומספקות זרם מים חזק במקרה הצורך לכיבוי אש. המים המגיעים ממגדלי מים עירוניים נמצאים נמוך יותר מהקומות העליונות במגדלי דירות ולכן עוצמת הזרם נמוכה.
המשאבות דואגות לדחוף את המים בעוצמה גם לקומות הגבוהות. אם יש תקלה, שיפוץ משאבות ברמת גן וברחבי הארץ יכול לפתור את הבעיה.

פתרונות לתקלות שאיבה

אף על פי שלא בכל בניין מותקנות משאבות מים, במגדלים רבי קומות יש מערכות שונות הצורכות שימוש במשאבות.
כאשר יש בבניין משאבות, צריך לדאוג לתחזוקה שוטפת שלהן כדי למנוע תקלות. במקרה של משאבות ישנות או תקלות שמתגלות, רצוי לפנות לבעלי מקצוע מנוסים ואחראיים כדי לדאוג לאספקת מים איכותיים תוך עמידה בסטנדרטים תקניים. חברת דודי מערכות ומשאבות מים היא הכתובת להתקנה, טיפול ושיפוץ משאבות.

שלב ראשון – זיהוי הבעיה

התקלות הנפוצות בכל הנוגע למשאבות קשורות לרוב לתחזוקה לקויה. מדובר במכונות המופעלות בחשמל, תוך הפעלה של רכיבים שונים. אנשי המקצוע שלנו בחברת דודי מערכות ומשאבות מים יבדקו את האטמים, את המאיץ ואת שאר המרכיבים כדי לזהות את מקור התקלה.

שלב שני – שיפוץ או החלפה

בבדיקת המשאבות ברמת גן התגלתה פריצה באטם שנגרמה משחיקה שלא טופלה עקב חדירת גוף זר. יש צורך לבצע שיפוץ משאבות ברמת גן והחלפת הרכיבים השחוקים.

שלב שלישי – תיקון הרכיבים הלקויים

החלפת הרכיבים שניזוקו ובדיקת לחצים ואיזון הצירים.
יש לוודא שהגוף הזר אותר והוצא, שאין אבנית, שהמשאבות סגורות היטב והברזים פתוחים.

שלב רביעי – הפעלת המשאבות

אחרי שהוחלפו החלקים הלקויים ושומנו הצירים, אנשינו בחברת דודי מערכות ומשאבות מים מפעילים את המשאבות ומוודאים שהן פועלות כראוי.

דואגים לתחזוקה מונעת

הדרך למנוע ממכונות להתקלקל היא לטפל באופן שוטף, בדיוק כפי שאנו פועלים עם הרכב שלנו.
גם למערכות מרכזיות בבניין, על אחת כמה וכמה מערכות מים, יש צורך לדאוג לטיפול ובקרה שגרתיים. אם בכל זאת אותרה תקלה, שיפוץ משאבות ברמת גן וברחבי הארץ הוא המומחיות שלנו.

פנו אלינו ונשמח לתת שירות אדיב: 073-7826176     

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button