שיקום חדרי משאבות בגבעתיים

בית > מרכז מידע > שיקום חדרי משאבות בגבעתיים

שיקום חדרי משאבות בגבעתיים להבטחת אספקת מים תקינה

ערי המרכז מקיימות מסורת אדריכלית מעניינית שחלקה מודרנית וחדישה אך יש בה גם לא מעט מבנים ישנים שלא עברו תחזוקה ראויה במשך השנים. בעיר כמו גבעתיים שבה יש לא מעט מבנים כאלו נדרשת תשומת לב ייחודית כדי לאפשר איכות חיים ואחת הדוגמאות לתחזוקה נאותה היא טיפול, תחזוקה ושיקום של חדרי משאבות.

שלב ראשון – איפה פה בדיוק הבעיה?

בערים ותיקות וגדולות שבהן לא מעט מבנים גבוהים יש בעיה מוכרת של לחץ מים.
הסיבה לכך היא שמדובר על מבנים ישנים שבהם הותקנו משאבות מים אינן מותאמות לגובה הבניין, מספר הדירות והיקף השימוש במים. תחזוקה לקויה של משאבות המים עלולה להביא לסתימות וליצירת חורים במשאבות. מהיבט אחר יש סכנה בטיחותית שקשורה לנושא האש.
שחיקה של המשאבות עלולה להשאיר את דיירי הבניין ללא מענה במקרה של שריפה, מה שמציב לפתחם של הדיירים סכנה ברורה ומיידית.

שלב שני- מתי חשוב לבצע שיקום חדרי משאבות בגבעתיים?

במקרים שבהם יש תקלות בזרם המים, איכות מים לא טובה או בעקבות שיפוץ יסודי בבניין חשוב לבצע עבודת שיקום יסודית של חדר המשאבות. בהזדמנות זו נסביר שבעת שיפוץ ישנה סכנה שיחדרו אל המים מזהמים ולכן זו הזדמנות להתקין מזח (מונע זרימה חוזרת) שימנע זרימה חוזרת וכניסת מזהמים למים.

שלב שלישי – מה אפשר לעשות עם משאבות ישנות?

אין הכרח להחליף את כל המשאבות הישנות משום שבמרבית המקרים אפשר לבצע שיפוץ וגם שיקום חדרי משאבות בגבעתיים כדי להביא את המשאבות הקיימות למצב של תפקוד מספק.  דודי משאבות מים מתמחה בביצוע שיקום חדרי משאבות בגבעתיים. השיקום כולל בדיקה וטיפול במשאבות הקיימות, ביצוע בדיקות בטיחות ובחינה של מידת ההתאמה בין המשאבות שישנן בבניין ובין גובה הבניין, מספר הדירות בו והיקף צריכת במים בתוכו.

שלב רביעי – מה עושים עכשיו?

לאחר שנבצע בדיקה ראשונית נערוך ניטור מקצועי שבו תיבחן איכות המים, יטופלו ויסתמו חורים בצנרת ובמשאבה ותבוצע פתיחה של הסתימות. המטרה היא להביא את חדר המשאבות לתפקוד מיטבי בהתאם לנדרש בחוק. זה יביא לשיפור איכות המים וגם יבטיח שמירה על בטיחות הדיירים.

שיקום חדרי משאבות בגבעתיים עם דודי משאבות

דודי משאבות מעניקה לכלל לקוחותיה באזור המרכז ובגבעתיים שירות מקצועי של טיפול וגם שיקום חדרי משאבות בגבעתיים לפי החוק והתקן הישראל ועל פי צרכי לקוחותיה. פנו אלינו דרך אתר האינטרנט ונשמח לעמוד לרשותכם.

p

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button