שיקום חדרי משאבות בהרצליה

בית > מרכז מידע > שיקום חדרי משאבות בהרצליה

שיקום ושיפוץ חדרי משאבות בהרצליה להבטחת תפקוד מיטבי

ערים רבות באזור המרכז התפתחו משמעותית בשנים האחרונות ומטבע הדברים נבנו בהן מבנים גבוהים לצרכי מסחר, מגורים והייטק. העיר הרצליה היא דוגמה טובה להתפתחות עירונית מואצת ובמסגרת זו יש בה יותר ויותר מבנים גורדי שחקים. האתגר במבנים מהסוג הזה הוא בין היתר בנושא לחצי מים בקומות העליונות ועל כך אמונות משאבות המים.

https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ לבניינים גבוהים אחראיות לא רק על לחצי המים אלא גם מבטיחות פעילות תקינה של הצנרת ושמירה על הבטיחות. זה מפני שלחץ מים גבוה עלול לגרום לפיצוצים ולחץ מים נמוך לסתימות וריחות לא נעימים. מעבר לכך משאבות אחראיות על נושא כיבוי האש בבניין ומכאן חשיבותן להיבט הבטיחותי.

שלב ראשון – אבחון הבעיה

במקרים רבים, בניינים ישנים בני מעל עשר שנים סובלים מתופעות של פיצוצי מים, סתימות או ריח רע ורגע לפני שמחליפים את כל הצנרת חשוב לבצע בדיקה מדוקדקת של חדר המשאבות כדי לפעול בצורה נכונה לאחר זיהוי מקור הבעיה. קבוצת דודי משאבות מים מבצעת בדיקה יסודית לחדרי משאבות ובמקרה הצורך תוכל לבצע שיקום חדרי משאבות בהרצליה באופן מקצועי ויעיל.

שלב שני – בדיקת מצב המשאבות

משום שמשאבות לא קונים כל יום, חשוב לתחזק אותן בצורה נכונה ולפי הוראות היצרן.
במהלך שיקום חדרי משאבות בהרצליה נבדוק האם יש לכלוך, סתימות או צורך להחליף חלק מהחלקים ובמקרים חריגים ייתכן שנצטרך להחליף את כל המערכות. מומחים מטעם דודי משאבות מים יקבעו לפי מצב המשאבות מה כדאי לעשות.

שלב שלישי – החלטה על שיקום חדרי משאבות בהרצליה

חשוב לדעת שעם ידע מתאים, ניסיון וציוד ראוי אפשר לשפץ גם משאבות ישנות במיוחד.
אנשי הצוותים של קבוצת דודי משאבות מים מתמחים בתיקון, החלפת חלקים, סתימת חורים וניקוי אבנית שהצטברה בתוך המשאבות. שיקום משאבות בהרצליה כולל גם הדרכה כיצד לשמור ולתחזק באופן שוטף את חדר המשאבות כדי לוודא תקינות שלהם לאורך הזמן.  

שלב רביעי – החלפת רכיבים והפעלה מחדש

אחרי שנחליף, ננקה ונתקן את כל הציוד נפעיל מחדש את המערכת ונוודא שהיא פועלת באופן תקין עם זרם מים מאוזן ומים באיכות טובה.

קבוצת דודי משאבות מים מתמחה במתן שירותי התקנה, תחזוקה ותפעול של משאבות מים על כל סוגיהן. החברה מעניקה שירות מעולה בזמינות גבוהה ובמחירים נוחים ממיטב בעלי המקצוע בתחום. למידע נוסף צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.
ניתן לפנות אלינו דרך אתר האינטרנט של החברה או בטל': 073-7826176

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button