שיקום חדרי משאבות בחולון

בית > מרכז מידע > שיקום חדרי משאבות בחולון

טיפול במשאבות ישנות

בערים רבות כמו חולון למשל יש שפע של מבנים גבוהים וישנים שלא תוחזקו באופן יעיל ונכון ומשום כך מערכות המים בהן עובדות באופן לא מיטבי. מעבר לפגיעה באיכות החיים עם לחץ מים בלתי מאוזן (נמוך או גבוה) ישנה סכנה תברואתית ובטיחותית כאשר מערכות המים אינן מתוחזקות כהלכה. זה מביא לשיח את החשיבות הרבה של שיקום חדרי משאבות בחולון.

חדרי משאבות כשמם כן הם, מהווים חלל אחסון למשאבות הבניינים, בעיקר הגבוהים. יש בהם משאבות ביוב, משאבות לחצי מים ומשאבות כיבוי אש. כל משאבה חיונית לפעול ולתפקוד התקין של הבניין ולכן חשוב ביותר לבצע בדיקות תקופתיות כדי לוודא שחדר המשאבות מטופל כהלכה ושהמשאבות בתוכו עובדות באופן מיטבי.

שלב ראשון – אבחון הבעיה

בניינים ישנים כמו אלו שיש בשפע בעיר חולון מועדים לתקלות של פיצוצי מים, ריחות לא נעימים מהצנרת, סתימות חוזרות ונשנות במערכת הביוב ועוד. לפני שמחליפים את צנרת הבניין ומשקיעים תועפות של כסף, חשוב לבצע בדיקה של חדר המשאבות ולבדוק אולי ש מקור הבעיה. במקרים רבים ניתן לבצע שיקום חדרי משאבות בחולון ולהביא לשיפור משמעותי בפעילות מערכת המים והביוב.

שלב שני – בדיקת מצב המשאבות

בבדיקת חדר המשאבות נבחן את מצב המשאבות ונוודא שאין בהן סתימות, לכלוך או כל דבר אחר שמפריע לפעילות שלהן. תחזוקה נכונה מבטיחה אריכות ימים ואיכות חיים לבני הבית כמו גם בטיחות מרבית. לאחר בדיקת המשאבות נחליט מה לעשות: לשפץ, לתקן או להחליף.
הבשורה הטובה היא שהמומחים של דודי משאבות יוכלו במקרים רבים לבצע שיקום חדרי משאבות בחולון.

שלב שלישי – החלטה על שיקום חדרי משאבות בחולון

עם ידע מתאים, ניסיון וציוד מתקדם ניתן לשפץ מעט את כל סוגי המשאבות. צוותי העבודה של דודי משאבות מים מומחים בהחלפת חלקים, תיקון, טיפול בחורים ואבנית וסוגים אחרים של תקלות.
 כחלק מביצוע שיקום חדרי משאבות בחולון נעניק לכם הדרכה על תחזוקה שוטפת נכונה ומיטיבה.
דודי משאבות מים היא חברה שמתמחה בביצוע התקנה, תחזוקה וכמובן שיקום חדרי משאבות בחולון. החברה מחזיקה בציוד מתקדם ועובדת עם מומחים בעלי ידע וניסיון.
לקבלת מידע נוסף פנו אלינו דרך אתר האינטרנט ונשמח לענות על כל שאלה.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button