שיקום חדרי משאבות ברמת גן

בית > מרכז מידע > שיקום חדרי משאבות ברמת גן

שיקום ושיפוץ מקצועי של חדרי משאבות רמת גן

רמת גן היא עיר שהתפתחה בשנים האחרונות והפכה למרכז עסקים, ובה בנייני מגורים גבוהים ויוקרתיים ומבני תעשייה רבים. לעיתים התשתית הקיימת בעיר אינה מספיקה כדי לספק את דרישות האוכלוסייה לזרם מים איכותי גם בקומות הגבוהות בבניינים. לצורך כך מותקנות https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ על גגות בניינים רבים המסייעות ללחץ המים להגיע עד לקומות העליונות ולאפשר איכות חיים, מים נקיים וזרם גם לצורך כיבוי אש בעת הצורך.

שלב ראשון – לחץ מים נמוך

בנייני מגורים ישנים או כאלה שנמצאים באזורי בנייה סובלים לא מעט מסתימות בצינורות, אבנית ובעיות בזרם המים. כדי לבדוק את התקלה ולאבחן את הבעיה, יש לקרוא למומחים. אנשי חברת דודי מערכות ומשאבות מים מומחים בכל הקשור לטיפול בתקלות מים, התקנת משאבות, טיפול או שיקום חדרי משאבות ברמת גן.

שלב שני – בדיקת מצב המשאבות

משאבות מים הן מערכות שלא רוכשים בכל יום, ויש צורך לדאוג לתחזוקה שוטפת שלהן כדי לשמור על תקינותן. אם נמצא שהמשאבות בחדר המשאבות צברו לכלוך, הצינורות נסתמו ויש צורך בהחלפת חלקים מסוימים, ייתכן שיש צורך בביצוע שיקום חדרי משאבות ברמת גן ואין צורך להחליף את המערכות.

שלב שלישי – החלטה על ביצוע שיקום

גם אם מדובר על משאבות ישנות, ייתכן שניתן לתקן אותן, להחליף חלקים, לסתום חורים ולנקות את האבנית שהצטברה.
בדיוק לצורך כך אנחנו בחברת דודי מערכות ומשאבות מים הקמנו חטיבה המתמחה בטיפול, שיקום חדרי משאבות ברמת גן ותחזוקה שוטפת כדי לדאוג לתקינות מערכות המים.

שלב רביעי – החלפת רכיבים והפעלה מחדש

לאחר החלפת הרכיבים, ניקוי המאגרים, סתימת חורים וסדקים, אפשר להפעיל את המשאבות ולוודא שפעולתן תקינה ושזרם המים בקומות הגבוהות חזק כמצופה.

לתחזק את המערכות ולמנוע תקלות

המשאבות המשוקמות נבדקות, כך גם איכות המים, וכעת יש לוודא שהן ייבדקו אחת לשנה כדי לוודא שימשיכו לעבוד כנדרש.
אנחנו בחברת דודי מערכות ומשאבות מים נשמח לתת שירות מקצועי, אחראי בכל מקום. לבדיקות מערכות המים ולכל מקרה של תקלה פנו אלינו ואנשי המקצוע המומחים שלנו יגיעו לתת מענה מהיר ואדיב: 073-7826176

p

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button