שירות בדיקת מזחים

אנחנו בחברת דודי מערכות ומשאבות בע״מ, עוסקים בייבוא, שיווק, התקנה ותחזוקה שוטפת של משאבות לתעשייה, לחקלאות, לבתי עסק ולמבני מגורים.

בדיקות מז"חים

אנחנו בחברת דודי מערכות ומשאבות בע״מ, עוסקים ומתמחים בייבוא, שיווק, התקנה ותחזוקה שוטפת של משאבות לתעשייה, לחקלאות, לבתי עסק ולמבני מגורים.

חטיבת בדיקת מז"חים

קבוצת דודי מערכות מציגה: חטיבת בדיקות מז"חים מובילה בתחומה

חטיבת בדיקות מז"חים בקבוצת דודי מערכות, הינה חטיבת שירות מקצועית המתמחה במתן פתרונות שירות בכל הנוגע להתקנה ובדיקה של מז"חים (מונעי זרימה חוזרת) בהתאם לדרישות החוק.

מז"חים – מה חשוב לדעת?

מז"חים (מוני זרימה חוזרת) הם למעשה התקנים מיוחדים המותקנים בתוך מערכת מי השתייה ותפקידם הוא למנוע זרימת מים דו כיוונית העלולה להוביל לזיהום מי השתייה ובכך לסכן חיים.

זרימה של מים מזוהמים אל תוך מערכת מי השתייה עלולה להתרחש במקרים בהם קיים לחץ נגדי גבוה בצנרת המים הביתית ביחס לרשת אספקת מי השתייה וגם במקרים בהם ישנם מצבי תת לחץ ברשת אספקת המים.

פעולת התקנתם של התקני מז"ח מונעת למעשה את זרימת המים המזוהמים והיא נדרשת על פי תקנות בריאות העם, חוק המים וחוק התכנון והבניה.

כמו כן, תקנות החוק מחייבות בביצוע בדיקות תקופתיות (אחת לשנה) בכל מקום בו מותקן המז"ח.

שירותי החטיבה

חטיבת בדיקות מז"חים בקבוצת דודי מערכות, מאפשרת לכם להסתייע במגוון רחב של שירותים המיועדים לצרכי התקנה ובדיקה של התקני מז"ח.

שירותים אלו מיושמים על צוות בודקים מקצועי שכל אחד מהם הוסמך לצורך כל על ידי משרד הבריאות.

שירותים אלו מותאמים לכל מקום בו נדרשות פעולות התקנה ובדיקה של התקני מז"חים כגון:

  • התקנה ובדיקת מז"חים בבתים פרטיים ובתים משותפים- השירות מיועד גם לצרכי קבלת טופס 4 לאכלוס מבנים ובדיקות מז"חים לצרכי קבלת רישיון עסק
  • התקנה ובדיקת מז"חים במבני ציבור, תעשייה ומסחר בהם מותקנות מערכות כיבוי אש
  • התקנה ובדיקות מז"חים בבתי עסק כגון: תחנות דלקת, מוסכים, צמיגיות, מרכזים רפואיים, מכבסות וכדומה.

ובמקומות נוספים בהם נדרשת התקנה של התקן מז"ח על פי חוק. כמו כן, שירותי החטיבה עוסקים בביצוע פעולות החלפה של מתקני מז"ח אשר אינם עומדים בתקן הנדרש.

חשוב שתדעו: בדיקות מז"חים באמצעות חטיבת המז"חים של קבוצת דודי מערכות, מתקיימות על פי תקנות משרד הבריאות ובסיום הבדיקה אנו דואגים להעביר דו"ח בדיקה למשרד הבריאות וספק המים האזורי.

גלילה לראש העמוד
התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
התקשרו לייעוץצרו קשר דילוג לתוכן