שירות ומכירה משאבות ביוב

אנחנו בחברת דודי מערכות ומשאבות בע״מ, עוסקים בייבוא, שיווק, התקנה ותחזוקה שוטפת של משאבות לתעשייה, לחקלאות, לבתי עסק ולמבני מגורים.

משאבות ביוב

אנחנו בחברת דודי מערכות ומשאבות בע״מ, עוסקים ומתמחים בייבוא, שיווק, התקנה ותחזוקה שוטפת של משאבות לתעשייה, לחקלאות, לבתי עסק ולמבני מגורים.

חטיבת משאבות ביוב

קבוצת דודי מערכות מציגה: חטיבת משאבות ביוב מובילה בתחומה

חטיבת משאבות הביוב של קבוצת דודי מערכות, הינה חטיבת שירות מקצועית המתמחה במתן פתרונות שירות בתחום משאבות ביוב לתעשייה, לחקלאות, לבתי עסק ומבני מגורים, ופעילותה נועדה לצרכי תפעול תקין ושוטף של הזרמת שפכים בבורות הספיגה וקווי הביוב.

שירותי החטיבה

שירותי החטיבה חולשים על כל ההיבטים המקצועיים הנלווים לתחום משאבות הביוב ודרכי הטיפול בשפכים, החל משלב המכירה וההתקנה של משאבות ביוב ועד שלבי התפעול והתחזוקה השוטפת.

על מנת לספק לכלל לקוחותיה את השירותים המקצועיים ברמה הגבוהה ביותר בתחום משאבות הביוב, חטיבת משאבות הביוב של קבוצת דודי מערכות, פועלת בשלושה תחומי שירות עיקריים:

  • שיווק ומכירה של משאבות ביוב טבולות, משאבות חשמליות ומשאבות ביוב טוחנות
  • תפעול ותחזוקה של משאבות ביוב- השירות כולל: התקנת משאבות ביוב, החלפת משאבות ותיקון משאבות
  • שירותי ייעוץ והכוונה מקצועית למטרות תכנון והקמה של קווי ביוב ובורות ספיגה

חשוב לציין שכל סוגי המשאבות המשווקות באמצעות חטיבת משאבות הביוב של קבוצת דודי מערכות, מיוצרות על ידי החברות המובילות בעולם והן עומדות בדרישות התקינה הבינלאומית ומבדקי איכות ובקרה המבטיחים לכם מוצר איכותי לטווח הארוך.

משאבות אלו מסוגלות לטפל בשפכים מסוגים שונים ומטרתן למנוע סתימות ותקלות שונות העלולות להתרחש בצנרת הביוב הביתית המחוברת לקווי הביוב הראשיים בסביבת המגורים.

פתרונות שירות לסקטור הפרטי והעסקי כאחד

שירותיה של חטיבת משאבות הביוב בקבוצת דודי מערכות, מיועדים גם לסקטור הפרטי הכולל בתוכו בעלי דירות ובתים וגם לסקטור העסקי הכולל בתוכו קבלני ביצוע, אדריכלים וכדומה.

פתרונות השירות המוצעים לכם על ידי עובדי החטיבה מותאמים לכל תקלה, בלאי ו/או פיצוץ במערכת קווי הביוב, כאשר שירותי החטיבה נתמכים גם בשירותי ביובית 24/7 המיועדים בין היתר לצרכי: פריצת סתימות בקווי הביוב, שאיבת בורות שומן, ריקון בורות שופכין, ניקוז חניונים ומרתפים לאחר הצפת מי ביוב ופעולות נוספות.

חשוב לנו שתדעו: כל סוגי המשאבות המשווקות באמצעות חטיבת משאבות הביוב של קבוצת דודי מערכות, מגיעות עם שנתיים אחריות מלאה לטיפול בכל סוגי התקלות הנכללות בתקופת האחריות.

לפרטים ומידע נוסף אודות פעילותה ושירותיה של חטיבת משאבות הביוב שלנו, חייגו עכשיו: 073-7826176

 

 

גלילה לראש העמוד
התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
התקשרו לייעוץצרו קשר דילוג לתוכן