משאבות ביוב

אנחנו בחברת דודי מערכות ומשאבות בע״מ, עוסקים בייבוא, שיווק, התקנה ותחזוקה שוטפת של משאבות לתעשייה, לחקלאות, לבתי עסק ולמבני מגורים.

משאבות ביוב

אנחנו בחברת דודי מערכות ומשאבות בע״מ, עוסקים ומתמחים בייבוא, שיווק, התקנה ותחזוקה שוטפת של משאבות לתעשייה, לחקלאות, לבתי עסק ולמבני מגורים.

משאבות ביוב

משאבות ביוב התקנה ותחזוקה

אנחנו בחברת דודי מערכות ומשאבות בע״מ, עוסקים ומתמחים בייבוא, שיווק, התקנה ותחזוקה שוטפת, של משאבות ביוב, לתעשייה, לחקלאות, לבתי עסק ולמבני מגורים מכל סוג.

בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות השירותים השונים המוצעים על ידינו בתחום משאבות הביוב ודרכי הטיפול בשפכים.

מכירה, התקנה ותחזוקה של משאבות ביוב, המשאבות שלנו ברמה איכותית גבוהה

לרשותנו, היצע מגוון ואיכותי של משאבות ביוב מסוגים שונים.

משאבות ביוב

משאבות אלו מיוצרות על ידי מיטב היצרנים בעולם, הן מיועדות לצרכי תפעול תקין ושוטף של הזרמת השפכים בבורות הספיגה ובקווי הביוב.

היצע המשאבות העומד לרשותנו כולל:

  • משאבות טבולות
  • משאבות חשמליות/משאבות ביוב טוחנות

משאבות אלו מותאמות לכל צרכי הטיפול, בשפכים מסוגים שונים ובמסגרת השירותים המורחבים המוצעים על ידינו, בתחום מכירת משאבות הביוב תוכלו ליהנות גם משירותי:

  • התקנת משאבות ביוב
  • תיקון משאבות 
  • החלפת משאבות

ופתרונות שירות נוספים המותאמים לכל תקלה, בלאי ואו פיצוץ במערכת קווי הביוב.

לרשותנו, מחלקת שירות מקצועית המתמחות בשיווק והתקנה של משאבות לשימוש ביתי.

במחלקה זו תוכלו ליהנות משירותי תכנון, מכירה והתקנה של מערכות ביוב ביתיות בהתאם לצרכי הטיפול הנקודתיים של מערכת הביוב.

משאבות אלו מסוגלות לטפל בשפכים מסוגים שונים, הן מונעות סתימות ותקלות שונות בצנרת הביוב הביתית, המחוברת לקווי הביוב הראשיים בסביבת המגורים.

שירותי המחלקה מיועדים גם לסקטור הפרטי (בעלי דירות ובתים) וגם לסקטור העסקי, לרבות, קבלני ביצוע, אדריכלים וכדומה.

חשוב לנו שתדעו: כל סוגי המשאבות המשווקות ומותקנות על ידינו מיוצרות בהתאם לדרישות התקינה הבינלאומית והם עומדים במבדקי איכות ובקרה שונים המבטיחים לכם מוצרי איכות לטווח הארוך.

פרטים נוספים על שיפוץ משאבות ביוב | משאבות מים

 

שירותי ביובית 24/7

משאבות ביובלרשותנו, מערך רכבי ביובית ומערכות שאיבה מתקדמות, המאפשרות לנו להתמודד עם מצבים  שונים, לרבות, פריצת סתימות בקווי הביוב, שאיבת בורות שומן, ריקון בורות שופכין, ניקוז וריקון בריכות מכל סוג, ניקוז חניונים ומרתפים לאחר הצפת מי ביוב ופעולות תחזוקה שוטפת המיודעת לצרכי מניעת הצפות.

שירותי הביובית המוצעים על ידינו מותאמים גם לצרכי טיפול בהצפות מים במוקדים שונים, לרבות, בתים פרטיים ודירות מגורים, שכונות מגורים, חניונים, מרתפים, מקלטים וכדומה. שירות זה מוצע לכם על ידי צוות תפעול ביובית הפועל בחברתנו מסביב לשעון במתכונת שירותי 24/7.

מערך רכבי הביובית שלנו מאובזר במערכות ציוד מתקדמות הכוללות בין היתר מצלמות צנרת ייעודיות ומתקדמות המאפשרות לנו לאתר באופן המדויק ביותר את מקור הסתימה ולהעניק לכם את הטיפול הנקודתי והמקצועי מבלי להוביל להרס קווי הביוב הקיימים.

שירותי ייעוץ והכוונה מקצועית

כחלק ממערך השירותים המוצעים על ידינו למטרות רכישה והתקנה של משאבות ביוב, אנחנו בדודי מערכות ומשאבות מים, מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה מקצועית, למטרות תכנון והקמה של קווי ביוב, בורות ספיגה.
וזאת מתוך מטרה לסייע גם לכם להתמודד עם כל צרכי הטיפול השוטף בשפכים.

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
התקשרו לייעוץצרו קשר דילוג לתוכן