תחזוקת חדרי משאבות בבני ברק

בית > מרכז מידע > תחזוקת חדרי משאבות בבני ברק

תחזוקה מקצועית של חדרי משאבות בבני ברק

בכל בניין, גם בעיר בני ברק, אחד הדברים החשובים ביותר הוא לבצע תחזוקה לחדרי משאבות. בחדרי המשאבות ניתן למצוא משאבות הקשורות לביוב, לכיבוי אש וכמובן ללחץ המים של הבניין. כך שחשוב מאוד לבצע תחזוקה שוטפת ולשמור על לחץ המים בבניין, על הזרימה השוטפת של המים לביוב וכן על מערכות כיבוי אש תקינות שיפעלו בזמן חירום.

שלב ראשון- אבחון הבעיה

כאשר חברה מקצועית כדוגמת קבוצת דודי מערכות מים מבצעת תחזוקה של חדרי משאבות, התהליך מתבצע באמצעות פרוטוקול תחזוקה קבוע שכולל מספר שלבים. סתימה באחת מהמשאבות או ירידה בלחץ המים שלה, עשויה לגרום חלילה, לסיכון של חיי אדם.
כך לדוגמא, תארו לעצמכם, שיש צורך להפעיל את מערכת כיבוי האש שכוללת מתזים בכל הבניין אבל לחץ המים במשאבות נמוך, הרי זו סכנת חיים.
אירוע כדוגמת זה חובה למנוע באמצעות תחזוקה שוטפת, קפדנית ורציפה של חדר המשאבות.

שלב שני- אפשרויות הטיפול

תחזוקת משאבות בבני ברק, כוללת לפי הפרוטוקול, מספר שלבים עיקריים: בדיקה כללית של כל המשאבות הקיימות בחדר המשאבות, אם יש נזילות יש צורך לאתר אותן ולתקן אותם. כמו כן, במסגרת הפרוטוקול גם מבצעים ניקוי כללי באמצעות קיטור וצביעה של המשאבות, מה שיסייע בפעילות התקינה של המשאבות.

שלב שלישי- טיפול ותחזוקה של משאבות כיבוי אש

כפי שציינו, תחזוקה של חדרי משאבות חיונית במיוחד בעיקר בגלל משאבות כיבוי האש. כאשר מבצעים תחזוקה של משאבות לכיבוי אש, הפרוטוקול הקפדני כולל בין היתר בדיקה של חיווט החשמל ללוח הבקרה המרכזי שמפעיל את מערכות כיבוי האש, בדיקת מערך ההתרעות, ותקינות של המשאבות ולחץ המים ולבדוק שהספיקה והלחץ במשאבות עובדים באופן ראוי. כמו כן, בודקים את האטמים, מסננים וכדומה.
במסגרת התחזוקה, איש המקצוע שמבצע אותה גם מבצע חיזוק כללי של המשאבות.
אצלנו בקבוצת דודי מערכות מים, אנחנו מבצעים תחזוקה שוטפת של חדרי משאבות בבני ברק, מעניקים לכל הלקוחות שלנו שמבקשים תחזוקה של חדרי משאבות שירות מקצועי, אמין ומהיר עם זמינות גבוהה מאוד. אנחנו גם מבצעים התקנה של חדרי משאבות במידת ונדרש, באמצעות הציוד המתקדם ביותר וכן בהתאם לתקנים הנדרשים.
ליצירת קשר השאירו פרטים באתר.

p

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button