תחזוקת חדרי משאבות בגבעתיים

בית > מרכז מידע > תחזוקת חדרי משאבות בגבעתיים

חדרי משאבות

אחד הדברים החשובים בחשיבה על תחזוקת מבני מגורים או מבני ציבור הוא תחזוקת חדרי משאבות בגבעתיים. דבר זה הוא חיוני לא רק לרמת החיים אלא גם לשמירה על בריאות. חשוב לדעת שhttps://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ בבניינים על כל סוגיהם מגורים ובבתי עסק אינן חיוניות רק לזרם המים אלא גם לאיכותם ולרמת הניקיון שלהם וכמובן לנושא של בטיחות במקרה של שריפה.
תחזוקה שוטפת אפוא היא חיונית במסגרת תחזוקה קבועה של חדרי משאבות ובניינים ואת כל אלה מבצעת קבוצת דודי משאבות. השירות שמעניקה הקבוצה מבטיח לדיירי הבתים ולבעלי העסקים בבניינים ברמת גן איכות חיים ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר.

שלב ראשון – אבחון הבעיה

תחזוקת חדרי משאבות נעשית לפי פרוטוקול קבוע וכדי שהיא תהיה יעילה ובהתאם לתקנים היא חייבת לכלול את כל שלבי הפרוטוקול.
אין להקל ראש באף היבט של תחזוקת חדרי משאבות כי כל תקלה או סתימה באחת מהמשאבות עלולה לעלות בחיי אדם. כדי להבין זאת לעומק חשבו על מצב של שריפה שבו אין מקור מים שיכבה אותה. זאת ועוד, בעת שריפה מערכת המתזים של הבניין פועלת על מים שמקורם בחדר המשאבות של הבניין.
סתימה במערכת המתים מנילה לפתחם של כל דיירי הבניין אם כן סכנה משמעותית.  בוודאי תירגעו לדעת שאת כל התקלות הללו ניתן למנוע בקלות רבה על ידי ביצוע תחזוקת חדרי משאבות בגבעתיים ברמה ובאיכות גבוהים.

שלב שני – איך מטפלים?

תחזוקת חדרי משאבות בגבעתיים מחייבת הקפדה על כמה שלבים וגם ביצוע של כמה פעולות מרכזיות: בשלב הראשון חשוב לבצע בדיקה של כלל המשאבות שישנן בתוך חדר המשאבות.
לאחר מכן ובוצע איתור ותיקון של כל הנזילות. בשלב האחרון יש לנקות בקיטור ולצבוע מחדש את המשאבות.

שלב שלישי- כיצד נטפל ונתחזק משאבות כיבוי אש

מדובר על משאבה שאחראית על בטיחות בעת שריפה ולכן יש להקפיד על תחזוקה וטיפול נכונים שלה.
על פי התקן יש לבדוק את מערך ההתרעות, חיווט הזרימה ללוח הבקרה, תקינות לוח הפיקוד, משטר לחצים ואת התקינות של גופי השליטה. בזמן הבדיקה יש לשים לב לספיקה וללחצים של משאבות הכיבוי ולוודא שהתיאום בין המשאבות עובד כהלכה ומותאם לתקן.
הבדיקה כוללת גם בדיקה של אטמי גומי, שעוני הלחץ, מסנני המים, פעמון המים, שסתומים חד כיווניים ומאגר מים.
  בסיום הבדיקה מחזקים את הברגים, מבצעים תיקוני צבע ומינים גרף מים וספיקה של משאבת הכיבוי.
דודי משאבות מעניקה ללקוחות שלה שירות מצוין בכל תחומי ההתקנה או תחזוקת חדרי משאבות בגבעתיים. הקבוצה משתמשת בציוד המקצועי והחדיש ביותר והיא פועלת לפי תקני משרד הבריאות.
צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף ויעוץ מקצועי.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button