תחזוקת חדרי משאבות בקריית אונו

בית > מרכז מידע > תחזוקת חדרי משאבות בקריית אונו

תחזוקת חדרי משאבות בקריית אונו להבטחת איכות מים

על מנת להבטיח זרימת מים תקינה, תחזוקת חדרי משאבות בקריית אונו היא חובה. קבוצת דודי מערכות מים מרכזת תחת קורת גג מקצועית אחת את מיטב השירותים בתחום משאבות המים לרבות שירותי תחזוקה ומומחיה ישמחו לעמוד לשירותכם.

מדוע חשוב להקפיד על תחזוקת חדרי משאבות בקריית אונו?

חוק כלים שלובים קובע כי טבעם של המים לזרום מלמעלה למטה.
בעקבות כך, בבניינים רבים, ובייחוד בבניינים רבי קומות, זרימת המים לקומות הגבוהות אינה מיטבית ומקשה על ניהול שגרת חייהם התקינה של הדיירים המתגוררים בהן. התקנת משאבת מים בהתאמה אופטימלית למאפייני הבניין ולצרכי הדיירים ותחזוקה שוטפת נכונה של חדרי משאבות מאפשרים לפתור את הבעיה באופן מקסימלי ולספק זרימת מים בעוצמה מספקת.

שלב ראשון – בדיקה

תחזוקת חדרי משאבות בקריית אונו מתחילה בבדיקה ראשונית של המערכת.
צוות מומחינו בוחן באופן יסודי את פעילות המשאבות והציוד הנלווה אליהן ובודק אם חדרו גופים זרים לצנרת ואם יש צורך בביצוע תיקונים או בהחלפת רכיבים שחוקים.

שלב שני – בדיקת איכות המים

במקביל לבחינת תקינות המשאבות ברמה המכנית, מבוצעת גם דגימת מים תקופתית שמטרתה לבחון את רמת איכות המים במטרה להבטיח זרימת מים איכותיים אל הצרכנים.

שלב שלישי – ביצוע תיקונים

במידת הצורך, יבוצעו תיקונים נדרשים בידי אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים אשר יפעלו להשבת המערכת לתקינותה המלאה, תוך החלפת רכיבים בהתאם לנדרש, איזון הצירים ועוד.

שלב רביעי – בדיקת תקינות פעילות המשאבה לאחר התיקון

לאחר סיום פעולות התיקון הנדרשות, המשאבה תחובר ופעילותה תיבחן במטרה לוודא כי כל הליקויים טופלו כהלכה.

נשמח לספק לכם שירות מקצועי, אמין ויעיל!

קבוצת דודי מערכות מתמחה בהתקנת ובתחזוקת חדרי משאבות בקריית אונו ומעמידה לרשות לקוחותיה מערך שירותים מקצועי, מקיף ואיכותי המספק את הפתרונות המתקדמים ביותר לכל צורך בתחום.
צוות המומחים המיומן, המורכב מאנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, הניסיון המקצועי הרב שמאחורינו והשאיפה הבלתי מתפשרת להעניק לכל לקוח את השירות הטוב ביותר, הפכו אותנו לבחירה המועדפת על לקוחות מרוצים רבים.
נשמח להעניק גם לכם שירות ברמה אחרת!

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button