תחזוקת חדרי משאבות בתל אביב

בית > מרכז מידע > תחזוקת חדרי משאבות בתל אביב

תחזוקה קפדנית של חדרי משאבות תל אביב

תחזוקת חדרי משאבות בתל אביב היא דבר חשוב מאין כמוהו ולא רק לטובת איכות החיים אלא גם לחיים עצמם. משאבות מים בבנייני מגורים ובבתי עסק אינן אחראיות רק לזרם המים אלא גם לבטיחות בכל מקרה של שריפה. משום כך חשוב מאד לבצע תחזוקה שוטפת של חדרי משאבות בבניינים.
קבוצת דודי משאבות מבצעת תחזוקת חדרי משאבות בתל אביב והיא מבטיחה לדיירי הבית איכות חיים ובטיחות.

שלב ראשון – אבחון הבעיה

חשוב להבין שתחזוקת חדרי משאבות נעשית לפי פרוטוקול קבוע וחייבת לכלול את כל השלבים. נזילה או סתימה באחת מהמשאבות עלולה לעלות בחיי אדם ולכן אין להקל בכך ראש.
נסו לדמיין מצב שבו זרם המים בבניין יורד משמעותית או חמור מכך מצב שבו פורצת שריפה ואין מה שיכבה אותה. כך למשל, מערכת המתזים של הבניין עושה שימוש במים שמגיעים מתוך חדר המשאבות. סתימה במערכת הזו מסכנת את דיירי הבניין.
הבשורה הטובה היא שאת כל התקלות הללו ניתן למנוע על ידי תחזוקה קפדנית ושוטפת של חדר המשאבות.

שלב שני – אפשרויות הטיפול

תחזוקת חדרי משאבות בתל אביב כוללת כמה שלבים וכמה פעולות מרכזיות: ראשית יש לבצע בדיקה כללית של כל המשאבות בחדר המשאבות. לאחר מכן יש לאתר נזילות ולתקן אותן.
לבסוף יבוצע ניקוי כללי בקיטור וצביעה של המשאבות.

שלב שלישי- טיפול ותחזוקה של משאבות כיבוי אש

כאמור תחזוקת משאבות כיבוי אש היא חיונית לשמירה על חיי אדם. התקן מחייב בדיקה של חיווט הזרימה ללוח הבקרה, מערך ההתרעות, משטר לחצים, תקינות לוח הפיקוד ותקינות גופי השליטה.
במהלך הבדיקה יש לבדוק את הספיקה והלחצים של משאבות הכיבוי ולוודא שהתיאום בין משאבות הכיבוי עומד בהתאם לתקן. בנוסף יש לבצע בדיקת שעוני לחץ, מסנן מים, אטמי גומי, פעמון מים, שסתומים חד כיווניים ומאגר מים.  לבסוף יש לבצע חיזוק כללי של הברגים, תיקוני צבע ולהכין גרף מים וספיקות של משאבת הכיבוי.

קבוצת דודי משאבות מים מעניקה ללקוחותיה שירות מעולה ומקצועי בכל מה שקשור להתקנה וגם תחזוקת חדרי משאבות בתל אביב. החברה עושה שימוש בציוד מקצועי ופועלת לפי התקן המחמיר של משרד הבריאות. ליצירת קשר פנו אלינו דרך האתר ונשמח לעמוד לרשותכם.

p

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button