משאבה עובדת לא שואבת בחולון

בית > מרכז מידע > משאבה עובדת לא שואבת בחולון

איתור תקלות במשאבת מים בחולון וטיפול בהן

אין עוררין על כך שחולון יא עיר שכיף לחיות בה. אבל מה קורה בתוך הבניינים? כיצד בעיר כה ותיקה אפשר להבטיח איכות חיים גם לדיירי הבתים? איכות חיים מתחילה ונגמרת במים איכותיים לשתייה, רחצה, ניקיון וכדומה. בעיר כמו חולון שבה יש שפע של מבנים גבוהים האתגר הזה מתברר כמשמעותי.
לחצי מים בבניינים ישנים עלולים להיות דבר מאתגר והסיבה לכך היא פעמים רבות תקלה במשאבת המים.
לחץ מים לא מאוזן עלול להוביל לריחות לא נעימים, סתימות, פיצוצי צנרת וכמובן לחץ מים נמוך בבתים. דודי מערכות מים תבצע עבורכם בדיקה של משאבות המים ותבחן האם המשאבה תקינה ובהתאם תמליץ על דרכי הטיפול.

משאבות מים– למה צריך אותן?

מים זורמים כלפי מטה אבל בבניינים גבוהים כיוון הזרימה צריך להיות כלפי מעלה וכאם נכנסות לתמונה משאבות המים שתפקידן להוביל את המים ליעדן בלחץ תקין כדי לאפשר איכות חיים. על אותו עיקרון משאבות ביוב מניעות נוזלים מהביוב בקומות המרתף או מקלטים אל מערכת הביוב המרכזית שנמצאת על פני הקרקע. אז מה עושים עם משאבה עובדת לא שואבת בחולון?

שלב ראשון – מה בדיוק גורם לתקלות?

במקרה של משאבה עובדת לא שואבת בחולון חשוב להבין מה הסיבה לתקלה וכך להביא לפתרון הטוב ביותר שיאפשר קיום שגרת חיים.

שלב שני – מה קרה בגלל עובדת לא שואבת בחולון
אחרי שהבנו את מקור התקלה נבין את חומרתה ונבדוק האם יש זרם מים חלש או שאין זרם בכלל, האם הבעיה היא בכל הדירות או רק בקומה אחת וכדומה.

שלב שלישי – איפה בדיוק מתקיימת התקלה

התרחיש הפחות סביר של משאבה עובדת לא שואבת בחולון הוא תקלה במנוע. תקלות מוכרות יותר יכולות להיות נזילה או לכלוך שמפריע לעבודת המשאבה.

שלב רביעי – פתרונות אפשריים

אחרי שזיהינו מה הסבה המדויקת לתקלה נוכל לפתור אותה. זה יכול להיות תיקון או החלפה של המשאבה, הכל לפי הצורך. בשלב הבא נעניק לכם הדרכה מסודרת כיצד יש לתחזק את המשאבה כדי למנוע תקלות בעתיד.

קבוצת דודי משאבות היא חברה שמתמחה בהתאמה, תיקון, החלפת וטיפול במשאבות מים על כל סוגיהן. החברה מעניקה שירות זמין ואמין ומבצעת בדיקות תקופתיות מקצועיות. צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף ונשמח לעמוד לרשותכם.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button