בישראל נפוצות מערכות סולאריות המאפשרות ליהנות ממים חמים באמצעות השמש האופיינית למדינה. כאשר המערכת הסולארית איננה מחממת את המים כיאות, יש לבחון את הצורך בתיקון מערכות סולאריות בקריית אונו. מומחי קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מתמחה במתן שירות למערכות סולאריות וישמח לעמוד לשירותכם במידת הצורך.  

מדוע חשוב להקפיד על תיקון מערכות סולאריות בקריית אונו?

תקינות המערכת הסולארית חיונית לצורך חימום מיטבי של המים. כאשר המערכת הסולארית תקולה, או כאשר מיקומה על הגג איננו אופטימלי, חימום המים אינו מתבצע כראוי. מומחי קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מעמיד לרשותכם צוות מומחים מיומן ומערך שירותי תיקונים מקצועי הערוך לספק את המענה האופטימלי לכל תקלה.

שלב ראשון – בדיקת המערכת הסולארית

תחילה, תבוצע בדיקה יסודית של המערכת הסולארית במטרה לעמוד על נקודות התורפה המונעות את תפקודה האופטימלי של המערכת.

שלב שני – בחירת אופן התיקון

אופן התיקון של המערכת הסולארית יותאם באופן מקצועי לסוג המערכת ולאופי הליקוי. במידה והבירור המקצועי העלה כי יש צורך בהתקנת משאבת סחרור, תותקן משאבה מתאימה.

שלב שלישי – התקנת משאבת סחרור

משאבת סחרור מיועדת למצבים בהם הדוד ממוקם במיקום נמוך ביחס לקולטים ותפקידה להעביר מים מקולטי השמש אל הקולטים ואל הדוד. משאבת סחרור אף מאפשרת לשמור על חום המים בשעות הלילה, כאשר השמש איננה מחממת, והיא מציעה חיסכון בחשמל. מומחי דודי מערכות מציעים שירותי התקנת משאבות סחרור כחלק מתיקון מערכות סולאריות בקריית אונו וישמחו לעמוד לשירותכם.

שלב רביעי – חיבור המערכת הסולארית

לאחר התקנת משאבת הסחרור באופן מקצועי המערכת הסולארית תחובר לחשמל ולמים ותיבדק תקינות פעילותה.

נשמח להעניק לכם שירות כמיטב המסורת שלנו!

זקוקים לשירותי תיקון מערכות סולאריות בקריית אונו? כחברה שמקצוענות, אמינות, איכות ושירות מהווים נר לרגליה, אנו מעמידים לרשותכם את מיטב הטכנולוגיות יחד עם צוות מומחים מיומן ומוסמך לצורך ביצוע תיקון מערכות סולאריות בקריית אונו ולכל צורך אחר בתחום. אם חשוב לכם ליהנות משירות ברמה הגבוהה ביותר, פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם במקצועיות, באמינות ובזמינות גבוהה!