תיקון משאבות ביוב

בית > מרכז מידע > תיקון משאבות ביוב

תיקון מהיר של משאבות ביוב תקולות

בכל מבנה ציבורי ופרטי, בניין מגורים רב קומות או משרדים יש מערכת לריכוז מי קולחין וביוב. בכל רשות מקומית יש צנרת תת קרקעית המובילה את הביוב לבריכות ייעודיות שם הוא עובר תהליך סינון וטיהור והנוזלים מועברים להשקיית שדות חקלאיים. לא יכולות להיות מערכות ביוב ללא https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-ביוב/ ובמקום שיש משאבות ביוב שעובדות 24/7 לאורך כל השנה יש סבירות של תקלות ונזקים.
תיקון משאבות ביוב הוא חלק ממקצוע של העוסקים בתחום הביוב.

מה השוני בין פעם להיום

עד לפני כמה עשורים כל בניין היו לו בורות ביוב. אחת לכמה חודשים היה צורך בשאיבת תכולת הבורות על ידי משאבות ייחודיות שהיו מותקנות על גבי משאיות עם מכלים.
מאז החלו הרשויות המקומיות להעביר את כל המבנים הקיימים בתחומן למערכת מרכזית לאיסוף הביוב, נחפרו תעלות רחבות ברחבי העיר, הוכנסו צינורות בטון בעלות קוטר גדול (כל בניין חובר לצינורות אלו) היה צורך בהתקנת משאבות ביוב. מן הסתם שימוש לאורך זמן מצריך תיקון משאבות ביוב. במקרים כאלה אנשי התחזוקה של הרשות המקומית מחליפים את משאבת הביוב ולוקחים את הישנה לשיפוץ עד להתקנתה במקום אחר.
רשויות שמעבירות את הטיפול לחברות פרטיות צריכות לצאת במכרז ולהתקשר בהסכם כתוב עם הזוכה. בהתאם לחוקים המכרז צריך להיפתח אחת לכמה שנים בהם לחוקי הרשות והמדינה.

חשיבות תיקון משאבות ביוב

חשוב לשמר את תקינות משאבות הביוב וזאת על מנת שלא תהיה תקלה שעלולה להיות מטרד לתושבי הרחוב בה קרתה התקלה והרחובות הסמוכים.
מהירות תיקון משאבות ביוב חשובה במיוחד כדי למנוע זרימת הביוב לים. זוהי סיבה מספיק טובה להתקשר עם דודי https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ בהסכם רב שנתי לביצוע עבודות תחזוקה ותיקונים. בהתאם להסכם אנחנו נעשה טיפול מונע למניעת תקלות.

מה אנחנו מציעים לכם

חברת דודי משאבות מים מציעה לכל הלקוחות שלה שירותי תיקון משאבות מים שכוללים אחזקה שוטפת, החלפת חלקים שנשחקו ותיקון מידי של משאבות הביוב בהם קרתה תקלה.
לקבלת מידע אודות החברה גלשו  באתר האינטרנט שלנו שבו תמצאו מעבר למידע גם דרכים להתקשר טלפונית או על ידי מייל. אנחנו מבטיחים ליצור קשר חוזר.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button