החלפת מצופי פיקוד ומילוי מאגרי מים

בית > מרכז מידע > החלפת מצופי פיקוד ומילוי מאגרי מים

החלפה מקצועית של מצופי פיקוד ומילוי מאגרי מים

בכל מאגרי מים ומכלים הנמצאים על גגות בניינים רבי קומות או מבנים ציבוריים יש מצופי פיקוד. מצופי פיקוד אלו מתבלים לאחר מספר שנות שימוש. החלפת מצופי פיקוד ומילוי מאגרי מים צריכים להיעשות על ידי בעלי מקצוע מוסמכים ומיומנים.
האחריות של משרד הבריאות על מי השתייה שבמאגרי המים מחייבת את העוסקים בהחלפת מצופי פיקוד ומילוי מאגרי מים להיות בעלי אישור מטעם משרד הבריאות. בבתים משותפים אחראי לשמירת תקינות מצופי פיקוד היא של ועד הבית הנבחר. בבניינים ציבוריים יש בדרך כלל אדם שמונה על ידי הנהלת המבנה או השלטון המקומי והוא אחראי לוודא שיעשה  טיפול קבוע למצופים.

החלפת מצופי פיקוד ומילוי מאגרי מים – מה עושים

מצופי פיקוד חייבים להיות תקניים והחלפת המצופים הישנים בחדשים צריכים להיות בעלי אותן תכונות. אחת הסיבות להחלפת מצופי פיקוד ומילוי מאגרי מים היא שימוש וטיפול לא נכון בהם. המכלים צריכים להיות מכוסים במכסה שימנע ציפורים, חרקים ובעלי חיים אחרים מכניסה למים.
זו הדרך למניעת חיידקים והפצת מחלות. החלפת מצופי פיקוד ומילוי מאגרי מים נעשית לאחר שמומחה בדק ומצא שצריך להחליפם. מילוי מאגרי המים זה פועל יוצא מכך שהמכלים רוקנו בעת החלפת מצופי הפיקוד.
לאחר ביצוע עבודת ההחלפה איש המקצוע יעניק ללקוח תעודת אחריות על העבודה ועל החלקים שהוחלפו. כל חברת יצור מעניקה אחריות למספר שנים על פי רצונה.

מה אנחנו מציעים

אצלנו בחברת דודי משאבות מים תוכלו למצוא מחלקות שונות של בעלי מקצוע בכל תחומי מצופי פיקוד ומילוי מאגרי מים.
כל אנשינו הם בעלי מקצוע ממעלה ראשונה, כולם בעלי הסמכה לעסוק בתחום ולכולם וותק של שנים רבות. אנחנו עובדים עם חלקי חילוף בעלי איכות גבוהה.
כדי לקבל מידע אודותינו ואודות שנות הוותק והמקצועיות שאנחנו מספקים ללקוחות כנסו לאתר האינטרנט שלנו בו תמצאו תשובות לכל שאלות שיש לכם.
יש לנו את כל האישורים והתעודות הנדרשים כדי לבצע עבודות החלפת מצופי פיקוד ומילוי מאגרי מים.
גלשו באתר והשאירו פרטים להתקשרות חוזרת ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי. אצלנו אפשר לקיים התייעצות טלפונית עם יועץ בכיר.

r

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button