משאבה להגברת לחץ מים

אנחנו בחברת דודי מערכות ומשאבות בע״מ, עוסקים בייבוא, שיווק, התקנה ותחזוקה שוטפת של משאבות לתעשייה, לחקלאות, לבתי עסק ולמבני מגורים.

משאבות מים

אנחנו בחברת דודי מערכות ומשאבות בע״מ, עוסקים ומתמחים בייבוא, שיווק, התקנה ותחזוקה שוטפת של משאבות לתעשייה, לחקלאות, לבתי עסק ולמבני מגורים.

משאבה להגברת לחץ מים

הצורך במים בכל תחומי החיים

משאבה להגברת לחץ מים – תיארתם לעצמכם פעם חיים ללא מים? אנחנו צריכים מים כדי לחיות, כדי להתקלח, כדי לשתות, כדי להיטיב עם העור. אנחנו צריכים מים לכל דבר ועניין. הפירות שאנחנו אוכלים כוללים מים, המיצים שאנחנו שותים כוללים מים, הסבון שאיתו אנחנו מתקלחים זקוק למים כדי לנקות את הגוף, כל דבר מהול כמעט במים, אך מה עושים בבניין רב קומות? מה דעתכם קורה ללחץ המים בקומות העליונות? מתברר שעד הקומה השלישית אין בעיה של לחץ מים שמספקת העירייה, אך מעל הקומה השלישית והחל מהקומה הרביעית נדרשת התערבות של משאבה להגברת לחץ מים.

משאבה להגברת לחץ מים – שירות התקנה מקצועי

 

לא נעים לאיש להתקלח במקלחת כשהמים לא זורמים כראוי. במיוחד כאשר מדובר בימי החורף הקרים שבהם אתם רוצים להתעטף במים זורמים ועוצמתיים. בשביל להבטיח לחץ מים בקומות העליונות, צריכים להתקין התקנה מקצועית של משאבה. "דודי משאבות" ישמח להעניק לכם שירות להתקנה מתאימה בלי לבזבז זמן מיותר, התקנה מדויקת וזריזה כדי להזרים מים לשתייה, למקלחת ולכל דרישה נוספת.

למי מיועדת משאבה להגברת לחץ מים ומי יישא בעלויות?

לא משנה אם מדובר בבניין ישן או חדש, כל בניין שיש בו מעל שלוש קומות מצריך משאבת מים מתאימה. הגברת הלחץ והזרמת המים יאפשרו לכל הדיירים בבניין ליהנות מלחץ מים בכל קומה. לעיתים מספיק להתקין משאבת מים בקומה מסוימת שבה יש בעיה, לפעמים נדרשת התערבות של כלל הדיירים. חשוב לסגור מראש בין הדיירים מי ישלם עבור המשאבה – האם רק הדיירים בקומות העליונות? האם כלל הדיירים?

סוגי משאבות למטרות שונות

יש משאבות להגברת לחץ מים מסוגים שונים. מכירים את המשאבה שמתאימה בשעת שריפה? זוהי משאבה שמותקנת בכל בניין לשעת חירום. זרימת מים חזקה מאפשרת כיבוי כעזרה ראשונה. מערכת כזאת מזהה את הירידה בלחץ ומחייבת את המשאבה לפעול כדי לכבות את השריפה. גנרטור יאפשר לה לפעול גם בעת הפסקת אש. סוג נוסף הוא משאבת סחרור שמאפשרת להזרים מים חמים בבית כחלק ממערכת סולארית כשדוד השמש לא מתפקד כראוי.

משאבה להגברת לחץ מים – שירות מתאים ואדיב

"דודי מערכות" ייפגש אתכם לפגישת ייעוץ, יבדוק את מצב המים במבנה ויציע את המשאבה המתאימה ביותר לכל צורך של לחץ. דודי עובד עם משאבות מים העומדות בתקנים המחמירים ביותר, כך שמובטחת התקנה איכותית לזרימת מים בלחץ גבוה בכל קומות הבניין הנחוצות. אל תבחרו בשרלטנים גם אם אתם חושבים שכל אחד יכול להתאים למשימה הפשוטה. דיוק הוא העיקר ולכן רק איש מקצוע מוסמך להעניק לכם שירות מתאים מאל"ף ועד תי"ו. כמי שעוסק בתחום שנים רבות והתקין אין ספור משאבות לחץ שונות, אתם יכולים לסמוך על "דודי מערכות" שיעניק לכם את השירות הטוב ביותר שתקבלו. שירות מקצועי מלווה בחיוך.

גלילה לראש העמוד
התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
התקשרו לייעוץצרו קשר דילוג לתוכן