תפקיד המשאבות בבריכה

משאבות לבריכה שומרות על ניקיון הבריכה ומסננות מה שלא צריך להיות בה. אם התחדשתם בבריכת שחייה ביתית אתם ודאי מאושרים עד הגג, אבל חשוב שתקפידו לרכוש את כל החלקים החשובים בנוסף. משאבות לבריכה שואבות את המים וצריכות להית איכותיות. אל תתפתו למחירים זולים במיוחד כי איכות המשאבה חייבת להיות יוקרתית ואמינה כדי לתפקד היטב ללא בעיה.

מידת הרעש במשאבה

לצורך התקנת משאבות לבריכה 24/7 אתם צריכים לפנות לאנשי מקצוע מיומנים שמבינים את העבודה ואת התחום. בחרו משאבה על פי גודל הבריכה. ככל שהבריכה גדולה אתם תזדקקו למשאבה המותאמת בגודלה. הקפידו לבחור משאבה שלא מרעישה במיוחד בעת ההפעלה. בחרו דגם מוביל ומוכר ומשאבה שנבדקה על פי התקנים המחמירים כדי להבטיח

שירותי התקנה ותיקוני משאבה

שירותי התקנה של משאבות לבריכה 24 שעות ביממה יאפשרו לכם החלפת חלקי חילוף, תיקונים, חיטוי וניקיון משאבות. "דודי משאבות" הוא חברה המספקת תיקוני משאבות לבריכה ובכלל. לפרטים נוספים חייגו: 073-7826176.

משאבות לבריכה

התקנת משאבה בבריכה

על מנת להתקין משאבה לבריכה צריך לפעול בדייקנות ובהתאם להוראות. אנשי מקצוע מיומנים יבצעו זאת עבורכם בקלות ובמקצועיות רבה. כדי למלא את הבריכה במים צריכה להיות נגישות רבה. הבריכה מתחברת למשאבה באמצעות צינורות. מכסה המשאבה צריך להיות סגור היטב. לאחר חיבור המשאבה נמלא את הבריכה במים. ננקז לפני כן את האוויר. המים יזרמו דרך הניקוז, נבריג את השסתום המחובר, נחבר את משאבת הסינון למקור החשמל ולא נשכח לתחזק את כל העסק הזה כדי שהכל יתפקד כראוי ולאורך זמן.

תחזוקת המשאבה

הזדקקתם לשירות משאבות לבריכה 24 שעות ביממה? הקדישו עוד דקה כדי להבין מה נדרש לתחזוקה שוטפת. ראשית, צריך לשטוף בכל יום את הפילטר של המשאבה. אחר כך חובה לנקז את האוויר, כך יש לנהוג גם לפני הפעלת המשאבה. חשוב לנתק את המשאבה מהחשמל בעת הניקיון והניקוז. חשוב שהמשאבה תונח בגובה של פני הקרקע. אם יש בני אדם בבריכה אין להפעיל את המשאבה. אל תכניסו כימיקליים לתוך המשאבה. אל תשאבו חלקי בריכה באופן ישיר. השתמשו בכלים הנחוצים לשאיבה כדי להאריך את חייה. נשמע לכם מסובך? פנו לחברת "דודי מערכות" שתספק לכם את כל הפתרונות.